ASYSTENT RODZINY

Stronie Śląskie
Oferta opublikowana26.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Zielona 5, 57-550 Stronie Śląskie, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie pracy z rodziną, udzielanie pomocy rodzinom w poprawie ich sytuacji życiowej, w rozwiązywaniu problemów socjalnych, psychologicznych, wychowawczych, w poszukiwaniu, podejmowaniu i utrzymywaniu pracy przez członków rodziny. Wspieranie aktywności społecznej rodzin. Podejmowanie działań interwencyjnych i zaradczych w sytuacji zagrożenia bezpieczeństwa dzieci i rodzin.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pracodawca

Nazwa: Ośrodek Pomocy Społecznej w Stroniu Śląskim

Adres: Zielona 5, 57-550 Stronie Śląskie, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: 1) list motywacyjny. 2) życiorys zawodowy ( CV). 3) kserokopie dyplomów potwierdzających wykształcenie. 4) kserokopie świadectw pracy. 5) kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach. 6) oryginał kwestionariusza osobowego osoby ubiegającej się o zatrudnienie, który jest dostępny w Ośrodku. 7) własnoręcznie podpisane oświadczenie kandydata o stanie zdrowia pozwalającego na wykonywanie pracy na stanowisku określonym w ogłoszeniu o naborze; 8) własnoręcznie podpisane oświadczenie kandydata, że nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. 9) własnoręcznie podpisane oświadczenie kandydata o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych. 10) własnoręcznie podpisane oświadczenie kandydata, że nie jest i nie był pozbawiony władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest jemu zawieszona ani ograniczona, 11) własnoręcznie podpisane oświadczenie kandydata, że wypełnia obowiązek alimentacyjny w przypadku gdy taki obowiązek w stosunku do niego wynika z tytułu egzekucyjnego. Zgodnie z ogłoszeniem o naborze https://stroniesl.naszops.pl/nabory/nabor-na-stanowisko-asystenta-rodziny