Oferta opublikowana28.02.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Spokojna 7, 23-110 Krzczonów, powiat: lubelski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: opracowanie i realizacja planu pracy z rodziną we współpracy z członkami rodziny w konsultacji z pracownikiem socjalnym, o którym mowa w art. 11 ust. 1; opracowanie, we współpracy z członkami rodziny i koordynatorem rodzinnej pieczy zastępczej, planu pracy z rodziną, który jest skoordynowany z planem pomocy dziecku umieszczonemu w pieczy zastępczej; udzielanie pomocy rodzinom w poprawie ich sytuacji życiowej, w tym w zdobywaniu umiejętności prawidłowego prowadzenia gospodarstwa domowego; udzielanie pomocy rodzinom w rozwiązywaniu problemów socjalnych; udzielanie pomocy rodzinom w rozwiązywaniu problemów psychologicznych; udzielanie pomocy rodzinom w rozwiązywaniu problemów wychowawczych z dziećmi; wspieranie aktywności społecznej rodzin; monitorowanie funkcjonowania rodziny

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 35 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, współpraca z ludźmi, dyscyplina i sumienność w pracy. dokładnośc, dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne, analiza ryzyka, analityczne myślenie, komunikatywność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 1] : Prawo jazdy kat. B/własny samochód [Inne] : Dobra znajomość przepisów prawa min: ustawy z dnia 9 czerwca o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej; ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej; ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie; ustawy z dnia 19 sierpnia 1994 r. o ochronie zdrowia psychicznego; oraz ich aktów wykonawczych.Pełna zdolność do czynności prawnych.

Pracodawca

Nazwa: Ośrodek Pomocy Społecznej

Adres: Spokojna 7, 23-110 Krzczonów, powiat: lubelski, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: kontakt bezpośrednio do pracodawcy