Asystent produkcji - 28,10 zł/godzinę brutto

Koleczkowo
Oferta opublikowana02.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja
Międzynarodowa firma z ponad 25 letnim doświadczeniem, poszukuje pracownika na stanowisko: Asystent produkcji - praca dla mężczyzn
Miejsce pracy Koleczkowo, gm. Szemud
Zakres obowiązków:
- Czyszczenie form
- Wytapianie półproduktów kauczukowych
- Segregacja form
- Współpraca z koordynatorem produkcyjnym/asystentem zamówień
- Dbanie o utrzymanie porządku na stanowisku pracy
Oczekiwania:
- Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
- Umiejętność pracy w zespole oraz pojedynczo
- Bardzo dobra organizacja pracy
- Dyspozycyjności i gotowości do pracy (godziny do ustalenia)
- Dbałość o szczegóły, odpowiedzialność za powierzone zadania, zaangażowanie
Oferujemy:
- Długoterminową współpracę umowa do uzgodnienia
- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
- Wypłata zawsze na czas
- Szkolenie do powierzonych obowiązków
Praca prosta i nie skompleksowana, nie wymagamy doświadczenia
Zapraszamy do współpracy