Asystent/pomocnik projektanta sieci elektroenergetycznych

Radom
Oferta opublikowana06.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatudodatkowa

Opis oferty pracy

Biuro projektowe zatrudni asystenta/pomocnika projektanta branży elektrycznej.

Zakres obowiązków:

Głównym zadaniem będzie dokonywanie uzgodnień w terenie w zakresie realizacji projektów sieci elektroenergetycznych oraz projektów przyłączy.
Możliwość dokształcenia i wdrożenia w realizację projektów wraz z późniejszym rozszerzeniem zakresu obowiązków i zatrudnieniem na stałe.

Wymagania:

• Rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne;

• Dobra organizacja pracy;

• Dobra znajomość MS Office;

• Prawo jazdy kat. B;

• Dobra orientacja w terenie

Dodatkowym atutem będzie:

• Znajomość systemów AutoCAD;

• Umiejętność czytania map geodezyjnych i rysunków technicznych

• Praktyczna znajomość przepisów prawa budowlanego i energetycznego, planowania przestrzennego, przepisów ochrony środowiska oraz innych regulacji prawnych związanych z budownictwem;

• Znajomość zagadnień i doświadczenie z zakresu budowy sieci energetycznych, oświetleniowych;

• Wykształcenie kierunkowe i doświadczenie na podobnym stanowisku;

Oferujemy:

• Umowę zlecenie lub umowę o dzieło z możliwością przyszłego zatrudnienia na stałe;

• elastyczne godziny pracy;

• Wsparcie teoretyczne i praktyczne;

• Możliwość dokształcenia i rozwoju;

• Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premiami;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.