Administrator Nieruchomości

Gdańsk
Oferta opublikowana29.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżanieruchomości
OPIS
Jeżeli szukasz stabilnego zatrudnienia z perspektywą rozwoju, lubisz pracę z ludźmi, część czasu chcesz spędzić w biurze, a część w terenie, chcesz zdobyć ciekawe doświadczenie i być członkiem profesjonalnego zespołu o wysokich standardach, ta oferta jest dla Ciebie. Obecnie dla jednego z naszych poszukujemy kandydatów do pracy z obsługą nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic.

Opis stanowiska:
  • bieżąca obsługa dedykowanych nieruchomości,
  • wykonywanie rozliczeń za pomocą specjalistycznego programu,
  • koordynacja prawidłowego utrzymania technicznego nieruchomości,
  • realizacja harmonogramów zadaniowych, m.in. w zakresie indywidualnej obsługi nieruchomości.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • znajomość tematyki nieruchomości z zakresu zarządzania, mile widziany ukończony kurs zarządcy nieruchomości,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • dyspozycyjność, kreatywność i pracowitość,
  • umiejętność rozwiązywania problemów.
Oferujemy:
  • w początkowym etapie umowę zlecenie, następnie umowę o pracę,
  • szkolenie z obsługi programu do zarządzania nieruchomościami,
  • pracę pod nadzorem doświadczonego zarządcy nieruchomości,
  • administrowanie ciekawymi nieruchomościami,
  • perspektywę rozwoju i zdobycia doświadczenia w stabilnej branży,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia.
Informacje o firmie naszego klienta:
Ma 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami. Zespół zarządzał zasobami ponad 250 nieruchomości, w tym nowymi wspólnotami, kilkunasto- i kilkudziesięcio-letnimi, dużymi i małymi.