130 - KIEROWNIK PRODUKCJI KONSTRUKCJI STALOWYCH

Skaryszew
Oferta opublikowana12.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 26-640 Skaryszew ., powiat: radomski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Obowiązki: kierowanie realizacją projektów konstrukcji stalowych zarządzanie zespołem produkcyjnym około 25-30 osobowym organizowanie spotkań koordynacyjnych z wszystkimi uczestnikami projektu przygotowanie i kontrola harmonogramu realizacji projektów monitorowanie terminowości prac produkcji i montażystów analiza dokumentacji przetargowej i projektowej tworzenie dokumentacji powykonawczej kontrola i analiza kosztów udział w projektach rozwojowych dla firmy poszukiwanie, negocjacje i kontraktowanie podwykonawców i dostawców materiałów udział w odbiorach na budowie (jeśli wymaga tego umowa)

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: umowa o pracę tymczasową ( od 1 miesiąca do 18 miesięcy)

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Praca tymczasowa: 1

Data rozpoczęcia: 12.01.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: obsługa programu AutoCad, Biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MsOffice

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : około 3-letnie; nastawienia na realizację celów; umiejętności pracy zespołowej, zarządzania pracownikami; komunikatywności [Umiejętność 1] : wykształcenia wyższego, preferowane kierunki techniczne; minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku; mile widziane doświadczenie [Inne] : Oferujemy: stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie istniejącej na rynku od 1999 roku wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, umiejętności oraz doświadczenia zawodowego wdrożenie w obowiązki praca na jedną zmianę 6-14, wolne weekendy przyjazną atmosferę oraz dobre warunki pracy niezbędne narzędzia pracy premie motywacyjne

Pracodawca

Nazwa: ROJO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: BŁAWATKOWA 5/24, 41-908 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV