Praca Przedstawiciel handlowy

Dodano: wczoraj
Umowa o pracę
Pełny etat
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Nasza firma powstała z pasji do transportu. Profesjonalizm i rzetelność świadczonych usług obsługi firm transportowych dały nam gwarancję stałego, stabilnego rozwoju oraz renomę, dzięki której współpracujemy z klientami z całego kraju. Dołącz do nas.
www.mawogroup.pl

Przedstawiciel handlowy
Rzeszów

Obowiązki

  • Kontakt telefoniczny / mailowy w celu pozyskania klientów oraz umówienia spotkań handlowych
  • Wyjazdy do klientów na powierzonym regionie
  • Samodzielne negocjacje handlowe
  • Realizacja celów sprzedażowych, ilościowych i jakościowych
  • Badanie rynku i tworzenie baz potencjalnych klientów
  • Opieka nad pozyskanymi Klientami
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientem i powiększanie portfela naszych usług
  • Raportowanie

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientami biznesowymi z branży transportowej
  • Bardzo dobre zdolności sprzedażowe, umiejętność poszukiwania klientów i budowania relacji
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • Umowę o pracę od początku współpracy.
  • Samochód służbowy, telefon, laptop i inne narzędzia wspierające.
  • Możliwość pracy Home Office.
  • Obszerny pakiet szkoleń wdrożeniowych.
  • Opiekę trenera w dziedzinie komunikacji interpersonalnej.
  • Pracę w profesjonalnej grupie handlowej.
  • Udział w międzynarodowych i krajowych spotkaniach branżowych.

Jeśli lubisz duże ciężarówki i motoryzację, to jest praca dla Ciebie. Jeśli nie jesteś miłośnikiem aut transportowych, ale uważasz się za dobrego handlowca, to zgłoś się do nas tym bardziej.

Prosimy o przesyłanie CV  zawierającego  klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez  MaWo Group Sp. z o.o. z siedzibą w Raszówce, ul. Witosa 1b zgodnie z art. 6 ust. 1a Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.”

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili Kandydatowi przysługuje prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Dane kandydata są przechowywane nie dłużej niż 3 miesiące od dnia ich otrzymania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji.

Informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MaWo Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia – Fabrycznej, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000457658
Dane kontaktowe: 59-307 Raszówka, ul. Witosa 1b
e-mail: biuro@mawogroup.pl
Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust.1 lit. b RODO oraz art.22 (1) K.p. Pełna klauzula na stronie: www.mawogroup.pl/rodo/
Rzeszów
Kancelaria Podatkowa Mawo Group Sp. z o.o.