Zatrudnimy ślusarzy z umiejętnością spawania

Kraków
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji
• Stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Regularne zjazdy do Polski
• Zakwaterowanie na koszt firmy
• Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą
• Umowę o pracę + aneks do umowy, mówiący o oddelegowaniu pracownika za granicę lub umowę na warunkach holenderskich
• Możliwość zatrudnienia w ramach własnej działalności
Oczekiwania:
• Umiejętność spawania na podstawie rysunku technicznego – absolutnie wymagana
• Umiejętność samodzielnej pracy
• Doświadczenie w pracy na stanowisku ślusarz / spawacz (spawanie nadwozi do naczep)
• Obsługa narzędzi ślusarskich
• Chęć do pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązki
Zadania:
• spawania na podstawie rysunku technicznego na kontrakt w Holandii

Kontakt pod numerem: 0049 176 20 644 682