Zatrudnię na stanowisko Magazynier w Hurtowni Stali Zystal

Płochocin gm. Ożarów Mazowiecki
Oferta opublikowana26.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Hurtownia Stali Zystal poszukuje obecnie pracownika na stanowisko "Magazynier" do Oddziału w Płochocinie .

Wymagania:

Dobra organizacja pracy i zaangażowanie
Dyspozycyjność
Wykonywanie obowiązków zgodnie z procedurami obowiązującymi w firmie,
Pracowitość, samodzielność, komunikatywność
Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy będzie dodatkowym atutem
Umiejętność pracy w grupie

Zadania:

Załadunek i rozładunek wyrobów hutniczych
Obsługa klientów związana z przygotowaniem i wydaniem zamówionego towaru
Prace porządkowe na stanowisku pracy
Cięcie wyrobów hutniczych

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
stabilne zatrudnienie,
praca od poniedziałku do piątku