Solidny Stolarz Meblowy z doświadczeniem-lub do przyuczenia

Złotoryja
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Solidny Stolarz meblowy z doświadczeniem – lub osoby do przyuczenia

Firma WM STOL - ART

Meble na Wymiar : 2000 – 5000 pln./m-c
Prace związane z produkcją mebli.
Zatrudnimy stolarzy lub osoby do przyuczenia.
Warunki umowy do indywidualnego uzgadniania.

Opis stanowiska:

Samodzielny stolarz meblowy lub osoby do przyuczenia
Praca przy produkcji mebli i usługach stolarskich

Produkujemy Meble klasyczne i bardzo nowoczesne
Praca głównie w pracowni - stolarni na produkcji + wyjazdy do klientów na montaże.

Wymagania:
* Umiejętność odczytywania rysunku technicznego.
* Obsługa standardowych elektronarzędzi i maszyn stolarskich
* Doświadczenie w pracy na stanowisku stolarza meblowego.
* Motywacja do pracy, punktualność, sumienność, odpowiedzialność i samodzielność.
Lub;
chęć nauki, poznania i zdobycia doświadczenia w tym zawodzie

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie. - uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności,
- Pracę na długi okres.
- Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.

Informacje dodatkowe:

Mile widzialne prawo jazdy
Zgłoszenia telefoniczne

tel. 72 33 72 555