PRACA w sklepie Żabka

Smęgorzów gm. Dąbrowa Tarnowska
Oferta opublikowana15.06.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Opis oferty pracy

PRACA w sklepie Żabka w okolicy Dąbrowy Tarnowskiej.

Obowiązki:
-Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego.
-Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy.
-Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy.
-Wykładanie towaru i dbanie o właściwą ekspozycję produktów.
-Kontrola terminów przydatności produktów do spożycia.
-Praca w systemie 2-zmianowym.
-Utrzymywanie estetycznego wyglądu sklepu.
-Obsługa klienta i pomoc w wyborze produktów.
-Przestrzeganie standardów jakości i czystości w sklepie.

Wymagania:

-Książeczka sanepidowska + orzeczenie do celów sanitarno-
epidemiologicznych
-zangażowanie i chęć do pracy.
-Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.
-Punktualność i rzetelność.
-Umiejętność pracy w zespole.
-Dyspozycyjność do pracy w różnych godzinach, w tym w weekendy.
-Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
-Podstawowa znajomość obsługi komputera.
-Uczciwość i pracowitość

OFERUJEMY : - Umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę. - Bezpłatne szkolenia z zakresu obsługi klienta oraz kasy fiskalnej - Wynagrodzenie zawsze na czas (do 10-tego każdego miesiąca) + premia uzależniona od wyników Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod nr tel : 516 - pokaż numer telefonu -