Praca na Produkcji w branży budowlanej - od zaraz

Wrocław
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

AA Euro Group jest firmą specjalizującą się w rekrutacji managerów i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Prężnie działamy w takich sektorach jak: przemysł, budownictwo, logistyka. Jesteśmy obecni na rynku europejskim od 2005 roku, a w Polsce od 2010 r. Posiadamy również oddziały w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Niderlandach i Chorwacji.

Aktualnie, dla naszego Klienta z branży budowlanej - lidera w swojej dziedzinie poszukujemy Kandydatów na stanowiska Pracownika Produkcji

OFERUJEMY:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u Klienta,
- wynagrodzenie zasadnicze +system premiowy,
- pakiet benefitów pozapłacowych,
- program wdrożeniowy,
- ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole

OCZEKUJEMY:

- chęci i motywacji do pracy,
- wykształcenia min. zawodowego (mile widziane wykształcenie techniczne),
- znajomości rysunku technicznego,
- zmysłu technicznego ,
- gotowości do pracy w systemie zmianowym,
- otwartości na naukę,
- komunikatywności,
- mobilności ( 18 km od Wrocławia)

OBOWIĄZKI:

- obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
- nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego,
- kontrola jakości wytworzonych dóbr w procesie produkcyjnym,
- konserwacja i kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń,
- przestrzeganie przepisów, zasad bezpieczeństwa, higieny pracy, BHP ,
- udział w szkoleniach,
- dbanie o czystość, kompletność używanych urządzeń na stanowisku pracy

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami

AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O.O jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 6611.