Poszukiwany Kierowca Wózka Widłowego

Kostrzyn nad Odrą
Oferta opublikowana28.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Opis oferty pracy

Poszukujemy Kierowcy Wózka Widłowego.
Praca w systemie III zmianowym.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Kompletowanie i wydawanie towarów z magazynu,
odpowiedzialność za prawidłowe rozmieszczenie towaru na magazynie oraz wprowadzanie danych do systemu IT,
sprawdzenie zgodności dokumentów dostawy z dostarczanym towarem, kontrola pod względem ilościowym i jakościowym dostarczanych towarów,
rozładunek i załadunek aut dostawczych wózkiem widłowym .

WYMAGANIA:

uprawnienia operatora wózka widłowego ( UDT),
doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego,
duża samodzielność i odpowiedzialność,
zaangażowanie i zdyscyplinowanie,
dyspozycyjność.

Oferujemy transport z wielu miejscowości, premie , owocowe dni, ubezpieczenie grupowe i wiele innych.