Pośrednika lub agenta przyjmę do pracy

Kraków
Oferta opublikowana25.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatuczęść etatu

Opis oferty pracy

OBOWIĄZKI: Pozyskiwanie klientów zainteresowanych zakupem i sprzedażą nieruchomości. Prezentacja nieruchomości, negocjowanie warunków umów oraz gromadzenie niezbędnej dokumentacji. Obsługa rynku najmu i nieruchomości komercyjnych. Obsługa gruntów inwestycyjnych. Obowiązki uzależnione od indywidualnych dyspozycji kandydatów i wymagań danego działu. WYMAGANIA: wysoka kultura osobista pracowitość i samodyscyplina swobodne wyrażanie się w mowie i piśmie OFERTA Jeżeli jesteś osobą energiczną i pracowitą, lubisz ludzi i kontakt z nimi. Chcesz dużo zarabiać, a twoje oczekiwania co do zarobków są wyższe niż średnia krajowa, ponadto cenisz nienormowany czas pracy i elastyczność którą daje praca z ludźmi …jest to idealna praca dla Ciebie !