Oferta opublikowana28.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego PEPEES S.A. w Łomży

zatrudni kandydata na stanowisko:

OPERATOR PRODUKCJI
Miejsce pracy: ŁOMŻA

OCZEKUJEMY:
- zaangażowania i chęci do pracy
- dyspozycyjności (praca w systemie zm. 6-14, 14-22, 22-6)

OFERUJEMY:
- Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia
- System premiowania
- Możliwość rozwoju zawodowego (kursy, szkolenia)
- Pracowniczy Program Emerytalny w całości finansowany ze środków
pracodawcy
- Wszelkie niezbędne narzędzia pracy
- Bogaty pakiet dodatków do wynagrodzenia m. in.:
* benefity kulturalno-sportowe (siłownia, basen, kino ...itp),
* dofinansowanie do urlopu
* ubezpieczenie grupowe
* premie świąteczne

ZADANIA:
- wykonywanie czynności zgodnie z procesem technologicznym
i standardami jakości
- kontrola parametrów pracy urządzeń i instalacji

Zgłoś swoją kandydaturę i dołącz do naszego Zespołu.

Prosimy o dołączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli o następującej treści:

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego „PEPEES” S.A., zawartych w przekazanej ofercie pracy w celach związanych z obecnym procesem rekrutacyjnym.