Magazynier / pracownik produkcji

Masłów
Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Olatex International pilnie zatrudni pracowników produkcji oraz magazynierów. Praca w sortowni odzieży w Masłowie k. Kielc.
Nasza sortownia jest doskonałym miejscem, które zapewni stabilne zatrudnienie oraz zdobywanie niezbędnego doświadczenia.
Jesteśmy firmą prężnie rozwijającą się i sukcesywnie umacniającą swoją pozycje na rynku.

Zadania pracownika to:
- ocenianie jakości odzieży
- wycenianie towaru
- sortowanie odzieży według wytycznych
- ewentualnie praca na linii produkcyjnej

Poszukujemy osób , które potrafią:
- pracować samodzielnie jak również w zespole
- sumiennie wykonują swoje zadania
- są gotowe na pracę w systemie dwu zmianowym (6-14; 14-22)

My ze swojej strony zapewnimy Ci:
- stabilne zatrudnienie
- dobre wynagrodzenie
- nowe doświadczenia

Mile widziane zainteresowanie branżą modową, a u mężczyzn uprawnienia do wózka widłowego.

Napisz lub zadzwoń pod numer 511 - pokaż numer telefonu - , czekamy właśnie na Twoją wiadomość!