KELNERKA DO KLUBU NOCNEGO/ CENTRUM WARSZAWY

Warszawa
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatudodatkowa

Opis oferty pracy

Cześć!
PILNIE zatrudnię dziewczynę na stanowisko kelnerki do klubu nocnego w Warszawie.
Zakres obowiązków:
- obsługa stolików, omawianie karty, zbieranie zamówień, przyjmowanie płatności
- dbanie o porządek na sali
Wymagania:
- BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO ORAZ POLSKIEGO
- PEŁNOLETNOŚĆ
- dyspozycyjność do podjęcia pracy OD ZARAZ
- dyspozycyjność w godzinach nocnych 20-4/5/6
Oferujemy:
- umowę zlecenie z ubezpieczeniem na czas nieokreślony
-terminowe wypłaty w systemie tygodniowym ( średnio 1000-1500zł netto tygodniowo w górę)
- pracę w młodym, zgranym zespole :)
- bezpieczeństwo
- pracę w systemie 3-5 nocek w tygodniu (minimum 3 noce w tygodniu musi przepracować każdy :))
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie aplikacji bądź pozostawienie danych kontaktowych :)