Inżynier robót- branża drogowa |WROCŁAW| ZSIZ Sp. z o.o.

Wrocław
Oferta opublikowana28.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Zakład Sieci i Zasilania sp. z o.o. zatrudni:
Inżynier robót- branża drogowa

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:
- pełnienie obowiązków związanych z funkcją Inżyniera Robót
- nadzór nad podwykonawcami i dostawami materiałów
- zarządzanie zespołem podległych pracowników, oraz podwykonawcami
- egzekwowanie przestrzegania przepisów bhp
- rozliczenie prowadzonych inwestycji
- opracowywanie szczegółowego harmonogramu budowy

Wymagania:
- umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem bezpieczeństwa i dobrej praktyki budowlanej
- umiejętność sprawnego podejmowania decyzji
- studenci mile widziani

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- pożyczka mieszkaniowa
- prywatne ubezpieczenie oraz prywatną opiekę medyczną
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków i doświadczenia
- pracę na terenie Wrocławia
- premie uznaniowe, dodatki okolicznościowe
- możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
- szkolenia oraz kursy

Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV drogą mailowo lub o kontakt telefoniczny 713 - pokaż numer telefonu -