Firma handlowa zatrudni pracownika do pracy na magazynie

Radom / Południe
Oferta opublikowana03.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Firm Handlowa poszukuje pracownika

Stanowisko : Magazynier , pakowacz paczek

Jeśli jesteś odpowiedzialny, punktualny lubisz dostarczać ludziom wartość poprzez sumienną pracę ta oferta jest dla Ciebie.
W naszym zespole znajdziesz świetną atmosferę i godziwe zarobki.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprawną organizację magazynu, pakowanie towarów

Obowiązki:

Pakowanie towarów zgodnie z wytycznymi i standardami firmy.
Nadzór nad stanem magazynowym .
Przyjmowanie dostaw i sprawdzanie zgodności zamówień z dostarczonymi towarami.
Utrzymywanie porządku w magazynie oraz zapewnienie efektywnej organizacji przestrzeni.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy magazynowej lub pokrewnej dziedzinie będzie dodatkowym atutem.

Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.
Zdolność do pracy w zespole oraz komunikatywność.
Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.
Umiejętność organizacji pracy w dynamicznym środowisku.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności.
Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.
Konkurencyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity.

Czas pracy od 30 do 40 godzin tygodniowo w godzinach 6 - 15.
Stawka godzinowa, 16zł netto za godzinę na okresie próbnym .
Stawka docelowa 17,50zł netto + premia od 200zł do 600zł/miesiąc

Proces rekrutacji :
Jeśli jesteś osobą zaangażowaną, sumienną i posiadającą umiejętność obsługi komputera, to zapraszamy do aplikowania na stanowisko Magazyniera/Pakowacza w naszej firmie. Prosimy o przesłanie CV
Dzwonimy do osób wybranych i zapraszamy na okres próbny ( 1 - 3 dniowy ) i z tych kandydatów wybieramy osobę spełniającą nasze oczekiwania.

RB Nowa Barbara Klimek
Gębarzewska 25/1
26-600 Radom
nip 948 119 45 18