Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Chcesz się szkolić na rzeźnika?

CSA

Anglia

2017-06-22

Szukasz pracy?

Chcesz się szkolić na rzeźnika/wykrawacza/ubojowca?

 Nie przegap swojej szansy!!

Wyslij sms pod numer 0044 7538 690157 a oddzwonimy

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Obowiązki:

Wymagania:

Oferujemy:

Oferujemy szkolenie i przyuczenie do zawodu Rzeźnika/Wykrawacza/Ubojowca. Szkolenia prowadzone są na jednym z zakładów przetwórstwa mięsnego znajdującego się w Anglii. Oferujemy pełne przeszkolenie w zawodzie i możliwość rozwinięcia swoich umiejętności a przez to podwyższenia swoich zarobków oraz stabilizację w pracy.

Wiec skorzystaj z okazji i zgloś się do nas już teraz!

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie cv z opisem doświadczenia zawodowego pod adres: APLIKUJ

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Sprawdź opinie przed rozmowa o pracy - 2,8 mln opinii o firmach więcej >>