KONSULTANT DS. OBSŁUGI KLIENTA

Christal s.r.o.

Kolonia

2017-02-28

Firma Christal International Recruitment jest Agencją Rekrutacyjną oraz Agencją Pośrednictwa Pracy. Naszymi Klientami są głównie firmy niemieckie oraz francuskie. Obecnie dla naszego niemieckiego partnera, działającego w branży rekrutacyjnej, poszukujemy pracownika na stanowisko:

                       KONSULTANT DS. OBSŁUGI KLIENTA / HANDLOWIEC

                                                   (praca w Niemczech)

Zakres zadań:

  • Aktywny udział w rozwoju firmy poprzez wzbogacanie portfela Klientów
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Towarzyszenie Klientom w procesach rekrutacji
  • Organizowanie i odbywanie spotkań z Klientami
  • Przygotowywanie ofert dopasowanych do aktualnych i przyszłych potrzeb Klientów oraz negocjowanie warunków współpracy
  • Współpraca z innymi działami firmy w różnych krajach Europy

Wymagania:

  • Minimum 2 lenie doświadczenie we współpracy z Klientami
  • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie (C1- C2, warunek konieczny)
  • Znajomość języka francuskiego będzie dużym atutem
  • Samodzielność, pro-aktywność oraz odpowiedzialność za wykonywane zadania
  • Umiejętność nawiązywania i budowania długotrwałych relacji z Klientami
  • Dobra organizacja pracy
  • Mobilność - gotowość do pracy za granicą (Niemcy, Francja)
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze rekrutacji

Oferujemy:

  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Mieszkanie opłacone przez pracodawcę

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim
i niemieckim na adres: APLIKUJ, podając w temacie nazwę stanowiska.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 118230 ofert pracy. Sprawdź!