Asystent ds. Wprowadzania Opisów Produktów

eMAG

Warszawa

2016-12-07

eMAG jest jednym z największych sklepów internetowych w regionie. Działamy w Polsce, na Węgrzech, w Rumunii i Bułgarii. eMAG to organizacja, w której mimo 15 lat obecności na rynku wciąż panuje kultura start-upu. Chcemy, by klienci internetowi byli naszymi partnerami, nie pozycją w excelu – naszym zadaniem jest pomóc im oszczędzać czas i pieniądze. Szukamy ludzi, którzy pomogą nam zmienić branże e-commerce w Polsce. Jeśli podzielasz nasze wartości, a dodatkowo chcesz pracować w najlepiej skomunikowanym, nowoczesnym biurze w Warszawie - dołącz do nas! Wspólnie twórzmy kolejne rozdziały historii eMAG!

Miejsce pracy: Warszawa
WOP_UZ_112016

Zakres obowiązków:

  • Szukamy osób, które będą opisywać produkty dla naszego sklepu internetowego
  • Do zrobienia: opis słowny, poprawne oznaczenie filtrów – wejdź na naszą stronę i zobacz, jak wyglądają nasze opisy – dokładnie tego oczekujemy
  • Rozliczamy się za każdy wprowadzony produkt i za jakość – im więcej produktów opiszesz, tym więcej zarobisz; im lepiej te produkty opiszesz, tym więcej zarobisz
  • Dostaniesz od nas laptopa do pracy

Jeśli:

  • Jesteś studentem
  • Chcesz zarabiać przeglądając internet
  • Przywiązujesz dużą uwagę do szczegółów
  • Sumienność i dokładność to Twoje cechy
  • Umiesz pisać w sposób ciekawy dla Klientów, ortografia i gramatyka nie są Ci obce
To mamy pracę dla Ciebie!

Oferujemy:

  • Możliwość poznania branży e-commerce od środka
  • Możliwość przyswojenia nowych umiejętności
  • Jasne warunki rozliczeń za pracę – umowa zlecenie (rozliczenie wg liczby wprowadzonych opisów)
  • Miłą atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz. U. Nr 133 Poz. 883)

Dziękujemy za wszystkie przesłane CV.

Administratorem danych osobowych jest Agito Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa, prowadząca sklep internetowy eMAG, pod adresem www.emag.pl. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.