Pracownik Działu Logistyki

KASKAT SP. Z O.O.

Gorzów Wielkopolski

2016-12-07

KASKAT SP. Z O.O. W GORZOWIE WLKP. – FIRMA HANDLOWA ZAJMUJĄCA SIĘ

EKSPORTEM SPROSZKOWANYCH PRODUKTÓW MLECZNYCH, POSZUKUJE

PRACOWNIKA DO DZIAŁU LOGISTYKI ZE ZNAJOMOŚCIĄ J. ANGIELSKIEGO I J.

ROSYJSKIEGO :

MIEJSCE PRACY: GORZÓW WLKP.

OPIS STANOWISKA:

- PROWADZENIE DOKUMENTACJI  LOGISTYCZNEJ,

- OPRACOWANIE, UZGADNIANIE ORAZ SPRAWDZANIE PRAWIDŁOWOŚCI

  WYSTAWIONYCH DOKUMENTÓW EKSPORTOWYCH TAKICH JAK

  ŚWIADECTWO WETERYNARYJNE, ŚWIADECTWO POCHODZENIA, PACKING

   LIST, FAKTURY, CERTYFIKATY ANALIZ  NA  ZGODNOŚĆ Z AKREDYTYWĄ

  I KONTRAKTEM,

- UZGADNIANIE TREŚCI ETYKIETY NA PRODUKTY,

WYMAGANIA:

- MINIMUM 2 LETNIE DOŚWIADCZENIE W PRACY ZAWODOWEJ

- WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE KIERUNKI: EKONOMIA , LOGISTYKA,

  ADMINISTRACJA , FILOLOGIA LUB INNE

- BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI  KOMPUTERA, PROGRAMY - EXCEL I WORD

- ZNAJOMOŚĆ J. ANGIELSKIEGO W MOWIE I PIŚMIE POZIOM ZAAWANSOWANY

- ZNAJOMOŚĆ J. ROSYJSKIEGO  W STOPNIU PODSTAWOWYM

  ( FIRMA ZAPEWNI SZKOLENIA  JEZYKOWE  W PRZYPADKU PODSTAWOWEJ

  ZNAJOMOŚCI J. ROSYJSKIEGO ).

- UMIEJĘTNOŚĆ PRACY POD PRESJĄ CZASU

- UMIEJĘTNOŚĆ ORGANIZACJI PRACY WŁASNEJ

- UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE

- PRAWO JAZDY KAT. B

OFERUJEMY:

- PRACĘ W FIRMIE Z 20 LETNIM DOŚWIADCZENIEM I UGRUNTOWANĄ POZYCJĄ

  NA RYNKU,

- PRZYUCZENIE DO PRACY W DZIALE LOGISTYCZNYM,

- MOŻLIWOŚCI ROZWOJU WŁASNEGO POPRZEZ SZKOLENIA FINANSOWANE

  PRZEZ FIRMĘ,

- UMOWĘ O PRACĘ  NA OKRES PRÓBNY, NASTĘPNIE NA CZAS OKREŚLONY,

- WYNAGRODZENIE MIESIĘCZNE W WYSOKOŚCI BRUTTO 3500 ZŁ,

- DODATEK DO WYNAGRODZENIA NA DOJAZDY DO PRACY WŁASNYM

  SAMOCHODEM.

DOKUMENTY APLIKACYJNE CV I LIST MOTYWACYJNY

PROSIMY PRZESYŁAĆ NA ADRES APLIKUJ

TEL. 660 528 504

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98989 ofert pracy. Sprawdź!