Specjalista ds. Zakupów z językiem holenderskim

G-force

Kraków

2016-12-06

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.
Aktualnie dla naszego Klienta w Krakowie poszukujemy Kandydatów na stanowiska:

Miasto: Kraków

Zakres obowiązków:
- Odpowiedzialność za zarządzanie procesem zamówień/ zakupów dla Klienta
- Współpraca ze światowymi liderami
- Optymalizacja kosztów i procesów
- Wybór dostawców
- Negocjowanie warunków
- Koordynacja oraz wsparcie pracy zespołu młodszych specjalistów
- Raportowanie

Oczekiwania wobec kandydatów:
- Min. 2 lata doświadczenia w obszarze zakupów/ zamówień/ dostaw
- Bardzo dobra znajomość języka holenderskiego
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Umiejętności negocjacyjne
- Umiejętność utrzymywania dobrych relacji z Klientami

Nasz Klient oferuje:
- Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
- Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych oraz szkoleń zawodowych
- Możliwość udziału w ciekawych projektach dla globalnych, rozpoznawalnych marek