Pracownik magazynu, Nowa Sól (lubuskie)

Bader Polska Sp. z o.o.

Nowa Sól

2016-12-06

Bader Polska Sp. z o.o. jest polskim zakładem, należącym do Grupy Bader - międzynarodowego koncernu z branży AUTOMOTIV, produkującego wysokiej jakości tapicerkę skórzaną do ekskluzywnych marek samochodów. Działamy w Polsce od 1995.

Do naszej siedziby w Nowej Soli poszukujemy pracownika magazynu

Zakres obowiązków:

- przygotowanie towaru zgodnie ze specyfikacją,
- prace związane z przyjęciem towaru lub wysyłką,
- zarządzanie gospodarką magazynową,
- praca przy komputerze;

Oczekiwania:

- wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie,

- doświadczenie w pracy na magazynie - mile widziane,
- obsługa MsOffice (zwłaszcza Excel),

- znajmość programów magazynowch,
- dokładność, systematyczność, umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy:

- ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole, w dużej nowoczesnej i stabilnej firmie,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (zatrudnienie poprzez APT),
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i jakości świadczonej pracy,
- terminową wypłatę wynagrodzenia za pracę,
- możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;

CV proszę przesłać poprzez formularz kontaktowy lub osobiście dostarczyć na adres: Wojska Polskiego 34, Nowa Sól;

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!