Asystentka biura zarządu

Talent Solution

Poznań

2016-12-05

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy z długoletnią tradycją w branży edukacyjnej, poszukujemy samodzielnej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

 Obowiązki:

•Kompleksowe, organizacyjno-administracyjne wsparcie członków Zarządu w realizacji zadań rocznych

•Przygotowanie i kontrola realizacji harmonogramów projektowych,

•Organizacja i obsługa spotkań projektowych,

•Prowadzenie dokumentacji związanej z  realizacją projektów,

•Składanie i redagowanie dokumentów,

•Pośrednictwo w kontaktach z prawnikami i przedstawicielami podmiotów w odniesieniu do kwestii związanych z realizacją projektów,

•Raportowanie o stanie prac i zapewnienie przepływu informacji dot. realizacji projektów,

•Udział w obradach Zarządu i prowadzenie protokołu spotkań,

•Wykonywanie zleconych przez Członków Zarządu i bezpośredniego przełożonego zadań administracyjno-biurowych

Wymagania :

•Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

•Wykształcenie wyższe

•Ogólna wiedza w zakresie funkcjonowania przedsiębiorstwa

•Biegła, praktyczna znajomość pakietu MS Office

•Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów

•Samodzielność w działaniu

•Wysoka kultura osobista i biznesowa, wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne

•Kreatywność, dynamizm, proaktywność, silna motywacja do pracy, zaangażowanie

•Elokwencja, bystrość, wielozadaniowość

•Dojrzałość emocjonalna

Oferujemy :

•Interesującą pracę na samodzielnym stanowisku w renomowanej firmie

•Udział w ciekawych, zróżnicowanych projektach

•Stabilne zatrudnienie

Prosimy o przesłanie cv z podaniem nr referencyjnego 160421_ABZ na adres: APLIKUJ

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Talent Solution z siedzibą w Poznaniu (adres: ul. Cicha 19/2, 61-710 Poznań), agencję doradztwa zawodowego ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 7511, moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. Z 2002r, Nr 101, póź. zm. 926). Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99340 ofert pracy. Sprawdź!