Specjalista ds. logistyki - planista produkcji

Talent Solution

Września

2016-12-05

Talent Solution to zespół ekspertów z zakresu psychologii pracy, doradztwa zawodowego oraz profesjonalistów wąskich branż i sektorów z
wieloletnią, międzynarodową praktyką w obszarze HR. Świadczymy usługi w zakresie: ‘Executive Search & Recruitment’, ‘Career
Management’ oraz ‘HR Consulting’. Specjalizujemy się w rekrutacji kadry menedżerskiej wyższego i średniego szczebla zarządzania oraz
wykwalifikowanej i doświadczonej kadry specjalistycznej. Pracujemy dla korporacji w kraju i za granicą. Nr licencji : 7511
www.talentsolution.pl

Dla naszego klienta, jednego z największych europejskich producentów komponentów metalowych dla przemysłu

motoryzacyjnego poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. logistyki – planista produkcji

Miejsce pracy: Września

Obowiązki:

  • Zapewnienie sprawnego działania łańcucha dostaw
  • Tworzenie planów produkcyjnych oraz ich monitorowanie i kontrola realizacji
  • Analiza danych logistycznych w celu optymalizacji procesów obszaru logistyki
  • Uzgadnianie z klientem terminów dostaw oraz organizacja wysyłki produktów
  • Zakładanie kontraktów /umów terminarzowych w systemie SAP
  • Współpraca z działem IT w zakresie rozwiązywania problemów w integracji zamówień
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy i centralą w Hiszpanii

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – związane z logistyką
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość systemu SAP
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w organizacji o światowym zasięgu działania
  • Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę
  • Kontakt z najnowszymi technologiami

Prosimy o przesłanie cv z podaniem nr referencyjnego  na adres: APLIKUJ

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Talent Solution z siedzibą w Poznaniu (adres: ul. Cicha 19/2, 61-710 Poznań), agencję doradztwa zawodowego ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 7511, moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. Z 2002r, Nr 101, póź. zm. 926). Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100177 ofert pracy. Sprawdź!