Pracownik Grupy Interwencyjnej

Solid Security Sp. z o.o.

Szczecin

2016-12-05

Ogólnopolska firma z branży ochrony

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:

- Pozostawanie w gotowości do podejmowania natychmiastowej interwencji i podjazdów kontrolnych na wskazanych obiektach,

- Wykonywanie doraźnej ochrony fizycznej na obiektach, na których została podjęta interwencja

Wymagania:

- wpis na listę pracownika ochrony POF
- mile widziane prawo jazdy kat. B
- Niekaralność
- Dyspozycyjność
- atutem będzie książeczka uprawniająca do posiadania broni

Oferujemy:

- Pracę w systemie zmianowym w firmie o ugruntowanej pozycji
- Stabilne zatrudnienie
- Umundurowanie
- Szkolenie przygotowujące do wykonywania obowiązków

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 667-676-198 lub o wysłanie CV na adres APLIKUJ, w tytule wiadomości wpisując „Interwencja”. Zapraszamy również do siedziby firmy przy ul. Łyskowskiego 18 w Szczecinie.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!