Kasjer

Wyg Hr Consulting

Rybnik

2016-12-05

WYG HR Consulting Sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 roku i zatrudnia ponad 200 osób. WYG HR Consulting dostarcza dla swoich partnerów profesjonalne rozwiązania HR.

Dla naszego Klienta, poszukujemy osób chętnych do pracy jako Kasjer
Praca od zaraz do końca roku 2016!

Miejsce pracy: Rybnik/ 3/4 etatu

Opis stanowiska:

* obsługa klientów marketu,
* obsługa kasy fiskalnej,
* obsługa terminala płatniczego.

Wymagania:

* odpowiedzialność,
* chęć do pracy,
* pozytywne nastawienie do Klienta.

Oferujemy:
* przyjazną atmosferę,
* stawkę 14 zł brutto,

*umowę zlecenie na czas określony z możliwością przedłużenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99341 ofert pracy. Sprawdź!