ADVANCED MANUFACTURING ENGINEER

Philip Rockwell

Szczecin

2016-12-04

Advanced Manufacturing Engineer

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie zmian do produktów, procesów i narzędzi,
  • modyfikacje istniejących procesów, rozwój nowych technologii,
  • strategiczne planowanie rozwoju technologii i wydajności procesów,
  • tworzenie layout’ów nowych linii produkcyjnych, ciągów produkcyjnych, fabryk,
  • projektowanie nowych produktów (dobór materiałów, konstrukcja),
  • tworzenie nowej dokumentacji technicznej, liniowej, produkcyjnej,
  • zarządzanie projektami R&D.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • minimum 5 letnie doświadczenie na stanowisku Technologa, Inżyniera Procesu,
  • znajomość zasad projektowania i balansowania nowych procesów produkcyjnych,
  • znajomość Lean Manufacturing,
  • zdolności analityczne,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • znajomość narzędzi statystycznych będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość AutoCAD, MS Office,
  • znajomość j. angielskiego i/lub j. niemieckiego,
  • umiejętność przygotowania dokumentacji PFMEA oraz planów kontroli procesów będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w międzynarodowej, stabilnej i renomowanej firmie,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się branży,
  • możliwość rozwoju.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99298 ofert pracy. Sprawdź!