Pracownik Patrolu Interwencyjnego

Solid Security Sp. z o.o.

Szczecin

2016-12-04

Gustaw Gemini Sp. z o.o. - ogólnopolska firma z branży ochrony poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin i okolice.

Opis stanowiska:

- Podejmowanie natychmiastowych interwencji na obiekcie w przypadku pojawienia się sygnału alarmowego,
- Sprawdzanie stanu prawidłowego zabezpieczenia obiektu.

Wymagania:

- Wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej,
- Zaświadczenie o niekaralności,
- Dyspozycyjność,
- Prawo jazdy.

Oferujemy:

- Możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
- Atrakcyjne stawki,
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Umundurowanie.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem telefonu 667 676 198 lub wysłanie CV na adres APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100921 ofert pracy. Sprawdź!