Pracownik / Stażysta BHP - praca wyjazdowa

JOBS

Katowice

2016-12-04

CP Consulting

Firma z zakresu BHP i Jakości poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Za granicą, dolnośląskie (Polska), kujawsko-pomorskie (Polska), lubelskie (Polska), lubuskie (Polska), łódzkie (Polska), małopolskie (Polska), mazowieckie (Polska), opolskie (Polska), podkarpackie (Polska), podlaskie (Polska), pomorskie (Polska), śląskie (Polska), świętokrzyskie (Polska), warmińsko-mazurskie (Polska), wielkopolskie (Polska), zachodniopomorskie (Polska)

Nr ref: BHP/jobs.pl

Forma zatrudnienia: dowolna forma zatrudnienia

Opis stanowiska:

  • Wsparcie specjalistów ds. BHP na budowach
  • Kontrole BHP
  • Raportowanie
  • Stała obsługa projektów inżynieryjnych i budowlanych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Bezpieczeństwo i Higiena Pracy) lub wykształcenie podyplomowe w zakresie Bezpieczeństwo i Higiena Pracy)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • inny język obcy mile widziany
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • znajomość programów komputerowych MS Office
  • asertywność
  • zdolności komunikacyjne
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych mile widziana
  • wiedza z zakresu Bezpieczeństwo i Higiena Pracy
  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • ciekawą pełną wyzwań pracę
  • możliwość uczenia się od najlepszych osób z branży
  • doświadczenie zdobyte podczas realnej pracy
  • szerokie możliwości rozwoju
  • awans oraz wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, umiejętności i chęci
  • stabilne warunki zatrudnienia

Wymagane dokumenty

  • dyplom ukończenia uczelni o kierunku Bezpieczeństwo i Higiena pracy
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99553 ofert pracy. Sprawdź!