Księgowa

Hoya Lens Poland Sp. z o.o.

Piaseczno

2016-12-02

Hoya Lens Poland to wiodący producent najwyższej jakości organicznych soczewek okularowych, opartych na zaawansowanych technologiach optycznych, będący częścią międzynarodowego koncernu, działającego w obszarze ochrony zdrowia i technologii informacyjnych, w ponad 150 oddziałach na całym świecie.

Aktualnie do naszego biura mieszczącego się w  Piasecznie poszukujemy osób na stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Piaseczno

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie i rozliczanie transakcji zagranicznych

  • Księgowanie i rozliczanie transakcji UE (WNT, WDT) oraz podatku VAT od tych transakcji

  • Księgowanie i rozliczanie zapasów, kontrola i uzgadnianie stanów magazynowych pomiędzy systemem  finansowo-księgowym a magazynowym

  • Potwierdzanie sald z kontrahentami zagranicznymi

  • Przygotowywanie raportów dla kadry zarządzającej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe

  • minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • minimum średnia znajomość angielskiego (na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację)

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office a zwłaszcza Excela

  • znajomość programu SAP R/3 modułu FI

  • wysoki poziom dbałości o szczegóły, bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej

Poszukujemy osoby energicznej, komunikatywnej i dobrze zorganizowanej, wykazującej się samodzielnością.

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • szansę rozwoju zawodowego oraz szkolenia

  • pracę w profesjonalnym i miłym zespole

  • pakiet socjalny (kartę Multisport/ pakiety medyczne Luxmed)

Praca w miłej atmosferze, atrakcyjne  warunki oraz stabilność zatrudnienia sprawiają, że firma Hoya Lens Poland Sp. z o.o.  jest jednym z najbardziej pożądanych pracodawców na rynku. Jeśli chcesz do nas dołączyć prześlij nam swoje CV.

Administratorem danych jest  Hoya Lens Poland Sp. z o.o.  z siedzibą w Piasecznie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.  Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne, wymaga jednak uzyskania przez nas Pani/Pana

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!