Pracownik magazynu w centrum Piaseczna - 13 zł netto/h

Agencja Pracy Team4Sales

Piaseczno

2016-12-02

Dla naszego klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: MAGAZYNIER.

Lokalizacja: ul. L. Okulickiego 7/9, Piaseczno

Obowiązki:
- kompletowania i pakowanie zamówień;
- pomoc przy załadunku; foliowanie palet;
- prace magazynowe zlecone przez przełożonego.

Wymagania:
- uprawnienia na wózki widłowe
- zdolność do pracy fizycznej
- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie.

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
- stawka godzinowa: 13 zł netto
- dyspozycyjność do pracy dwuzmianowej, system 3-brygadowy
- początek pracy już od 1 grudnia
- możliwość zatrudnienia przez firmę po pierwszym miesiącu pracy

Rekrutację prowadzi Agencja Pracy TEAM4SALES, wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 14345.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV przez portal.

Prosimy o dopisek klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”