Inżynier-projektant systemów wentylacji/klimatyzacji

AB Synergy

Gdynia

2016-12-02

INFINITY ENERGIA

Stanowisko: Inżynier-projektant systemów wentylacji/klimatyzacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • doświadczenie w projektowaniu wentylacji/klimatyzacji w budownictwie mieszkaniowym,
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu wentylacji/klimatyzacji w budynkach komercyjnych i użyteczności publicznej,
  • mile widziane doświadczenie z zakresu projektowania innych instalacji,
  • znajomość rynku i najnowszych rozwiązań wentylacyjnych,
  • sprawne posługiwanie się programami projektowymi,
  • specjalistyczna wiedza – znajomość odpowiednich norm i przepisów,
  • otwartość na zdobywanie nowych umiejętności,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do pracy w terenie.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
  • opracowanie dokumentacji technicznych i projektowych,
  • przygotowanie realizacji inwestycji, w tym zaopatrzenia materiałowego (zestawienie, zamówienie i realizacja),
  • odpowiedzialność za przebieg i odbiór inwestycji,
  • koordynowanie pracy ekip wykonawczych,
  • archiwizacja dokumentacji projektowych.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • szkolenia i otwartość,
  • dobrą atmosferę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę na samodzielnym stanowisku.
Jesteś zainteresowany? skontaktuj się z nami:

Email: APLIKUJ

Tel.: 696 562 972

Infinity Energia, ul. Chwaszczyńska 170C lok. 18, 81- 571 Gdynia
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!