Operator prasy krawędziowej (Niemcy)

AUGUSTA Personaldienstleistungen GmbH

bawaria

2016-12-02

Certyfikowana agencja pośrednictwa pracy AUGUSTA jest liderem wśród agencji rekrutujących pracowników na rynek niemiecki. Jesteśmy firmą godną zaufania. Co roku dzięki nam pracę w Niemczech znajduje kilka tysięcy osób. Dbamy o to, by wszyscy pracownicy byli zatrudnieni w oparciu o umowę zawartą z zagranicznym pracodawcą, obejmującą ubezpieczenie i dostęp do świadczeń socjalnych. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Służymy również wieloletnim doświadczeniem i kompleksowym wsparciem od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia.

Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Każdy z pracowników otrzymuje niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pozwól nam znaleźć dla Ciebie stabilną pracę w Niemczech.

Obecnie, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Obowiązki:

  • obsługa prasy krawędziowej
  • nastawianie i programowanie maszyny
  • praca z cienkimi blachami
  • praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:

  • gotowość do szybkiego podjęcia pracy
  • minimum 2 lata doświadczenia jako operator programista prasy krawędziowej
  • min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

  • umowę z niemieckim pracodawcą
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dobre warunki mieszkaniowe zapewnione przez pracodawcę
  • składki i podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę
  • ubezpieczenie
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • długoterminowe zatrudnienie
  • pomoc telefoniczną polskich koordynatorów

Wyślij do nas swoje CV na adres: APLIKUJ

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 pod numerem tel. 519 591 300.

Życzymy powodzenia!
Zespół Rekrutacji
AUGUSTA - bezpieczne zatrudnienie w Niemczech