Operator prasy krawedziowej TRUMPF

teamkompetent GmbH

Zwickau

2016-12-01

Personaldienstleistungen

Poszukujemy operatora giętarki CNC – TRUMPF  do pracy w Niemczech

Zakres obowiązków :

  •  obsługa prasy krawędziowej CNC TRUMPF
  •  wymiana narzędzi i korekta wymiarów
  • umiejętność programowania urządzeń sterowanych numerycznie

Wymagania:

  • doświadczenie w ustawianiu i obsłudze na stanowisku operatora CNC
  • samodzielna obsługa maszyn sterowanych numerycznie
  • znajomość przyrządów pomiarowych
  • bardzo dobra znajomość czytania rysunku technicznego
  • odpowiedzialność za realizację wykonywanych zadań
  • gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy :

  • różnorodność pracy za odpowiednie wynagrodzenie
  • umowę o pracę na czas nieograniczony
  • ponadtaryfowe wynagrodzenie według taryfy BZA
  • wypłatę dodatkowych bonusów
  • zapeniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania i wsparcie pracownika mówiącego po polsku

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV :

           teamkompetent GmbH Personaldienstleistungen

           Innere Schneeberger Str.18/20

           08056 Zwickau

Frau Emilia Graczyk   Telefon: 004937544069716

lub na adres email : APLIKUJ

Proszę o dołączenie kopii świadectw, ukończenia kursów, świdectw pracy, dyplomów.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pozdrowienia teamkompetent

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102327 ofert pracy. Sprawdź!