Pracownik Kawiarnio-Lodziarni

DPKL Doradztwo Personalne

Warszawa

2016-12-01

DPKL Doradztwo Personalne dla swojego Klienta, Kawiarnio-Lodziarni w Centrum Warszawy, poszukuje osoby na stanowisko PRACOWNIK KAWIARNIO-LODZIARNI.

Wymagania:

- aktualna książeczka sanitarno - epidemiologiczna

- doświadczenie w branży gastronomicznej lub handlu spożywczym

- dyspozycyjność (praca zmianowa, również w weekendy)

- miłe usposobienie

- pozytywna energia do pracy oraz osób

Obowiązki:

- przygotowywanie produktów z karty menu

(desery, kawy, soki, naleśniki, gofry)

- prowadzenie bieżących/dziennych rozliczeń

- sporządzanie podstawowych zamówień

- dbanie o porządek w miejscu pracy

- obsługa Klienta

Klient oferuje:

- pracę w młodym, energicznym zespole

- zmianowy system pracy (w sezonie letnim lokal czynny w godz. 9.00 - 01.00 w weekendy, w tygodniu trochę krócej; sezon zimowy 9.00 - 22.00).

- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie), na czas szkolenia 10 pln netto/h , po okresie przeszkolenia 11 - 12pln netto/h do 300 pln netto premii. Wynagrodzenie jest zależne od dane osoby, jej podejścia do pracy i zaangażowania, w przypadku wyróżniającego się pracownika jest możliwość podwyższenia stawki.

- umowę zlecenie z pełnym ubezpieczeniem

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych.