ELEKTRYK/ELEKTROMONTER

Pośrednictwo Pracy SOCPOL

cały kraj

2016-12-01

Agencja Pracy Socpol (cert. 5499) jest agencją pośrednictwa pracy o ugruntowanej pozycji na rynku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości rynku pracy – zarówno w Polsce jak i za granicą – możemy pomoc każdej osobie poszukującej pracy jak i pracodawcy, który potrzebuje odpowiedniego pracownika. Współpracujemy z wieloma firmami, głównie z obszaru Europy Zachodniej.
Obecnie dla partnera z Niemiec poszukujemy pracownika na stanowisko:

miejsce pracy: cały kraj

Wymagania

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• ukończone wykształcenie na kierunku elektryk lub pokrewne wieloletnie doświadczenie w zawodzie
• prawo jazdy B + samochód (pożądane)
• absolutna niezawodność i zdolność do samodzielnej pracy
• uprawnienia do pracy przy urządzeniach elektrycznych (np. SEP)

Obowiązki

• instalacje elektryczne w domach/mieszkaniach
• instalacje przemysłowe

Oferujemy

• stałe zatrudnienie, które zapewnia ciągły rozwój
• umowę na warunkach niemieckich
• kompetentnych współpracowników
• wysokie wynagrodzenie i diety: pracownicy z dyplomami: stawka za godzinę 13,10 € brutto + dieta za godzinę 6,20 € netto

CV w języku niemieckim

Prosimy o ujęcie w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pracodawcę w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2002 nr 101 poz. 926 ze. zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102883 ofert pracy. Sprawdź!