Programista-operator CNC

Pośrednictwo Pracy SOCPOL

Zwolle

2016-12-01

Agencja Pracy Socpol jest agencją pośrednictwa pracy(KRAZ cert. 5499) o ugruntowanej pozycji na rynku.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości rynku pracy – zarówno w Polsce jak i za granicą – potrafimy pomoc każdej osobie poszukującej pracy jak i pracodawcy, który potrzebuje odpowiedniego pracownika. Współpracujemy z wieloma firmami, głównie z obszaru Europy Zachodniej.
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Wymagania

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
• min. 5 letnie doświadczenie
• umiejętności pracy samodzielnej
• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
• mile widziany własny samochód

Obowiązki

• programowanie i obsługa frezarek CNC typu HEINDENHEIN

Oferujemy

• umowę o pracę na niemieckich warunkach
• wynagrodzenie : 475 Euro netto tygodniowo
• wymiar czasu pracy : 40 godzin tygodniowo
• zapewnione i opłacone zakwaterowanie

CV w języku angielskim/niemieckim

Prosimy o ujęcie w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pracodawcę w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2002 nr 101 poz. 926 ze. zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102333 ofert pracy. Sprawdź!