Komisjoner art.spożywczych bez jezyka, rejon Berlin

PUR Service + Montage

Berlin

2016-12-01

PUR-Service + Montage GmbH – testowany i certyfikowany przez TÜV.

Od 2002 roku jesteśmy wiarygodnym partnerem dla tradycyjnych i wiodących na rynku firm świadczących usługi związane ze środowiskiem. W ramach zadań projektowych oraz leasingu pracowników współpracujemy z naszymi 150 pracownikami w obszarach przemysłu materiałów budowlanych, przemysłu betonowego, transportu, magazynowania i w branży recyklingu.

Zadania na stanowisku komisjonera w rejonie Berlina:

·         Komisjonowanie artykułów spożywczych

·         Praca ze skanerem, Pick by Picture

·         Obsługa wózka paletowego(tzw.ameise)

·         Praca według wyznaczonych norm

Wymagania:

·         Doswiadczenie w pracy magazynowej lub komisjonowaniu (najlepiej w magazynach REWE) artykulow spozywczych na dziale suchym, z warzywami lub owocami lub na mrozni

·         Doswiadczenie w obsłudze wózkow widłowych(tzw.ameise) z monitorem

·         Uprawnienia do obsługi wózkow widłowych w języku niemieckim-WARUNEK KONIECZNY!

·         Chęć do pracy w grupie

·         Mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego i własne auto

·         Gotowość do pracy zmianowej, czasem również w weekendy

Oferujemy:

·         Umowa o pracę na czas nieokreślony

·         Taryfowe i punktualne wynagrodzenie + mozliwe premie za osiagane normy

·         Ekwiwalent za urlop wypoczynkowy i dodatek bożonarodzeniowy według umowy taryfowej

·         Pomoc we wszystkich niezbędnych drogach urzędowych (rejestracja w kasie chorych i w urzędzie skarbowym)

·         Bezplatne zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy za dni pracujace (za dni wolne 67,50€ kwota stała za cały miesiąc obowiązująca wszystkich pracowników)

·         Ubranie ochronne

·         Zameldowanie w niemieckiej kasie chorych, polskojezyczne osoby kontaktowe w centrali firmy jak i w miejscu pracy

Dołącz do naszego zespolu!

Aplikacje prosimy kierowac na adres mailowy:

Pur-Service+Montage GmbH

Meschwitzstr. 21

01099 Dresden

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!