Asystent brokera ubezpieczeniowego

RKB Sp. z o.o.

Wrocław

2016-12-01

RKB Sp. z o.o

Dołącz do zespołu RKB! Poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Poszukujemy nowych pracowników, zarówno osób, które są już specjalistami w dziedzinie ubezpieczeń jak i tych, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. W ramach cyklicznych szkoleń zapewniamy podnoszenie posiadanych kwalifikacji oraz przygotowujemy do egzaminu brokerskiego.

Zadania na stanowisku

  • bieżąca obsługa brokerska klientów spółki w obszarze gwarancji ubezpieczeniowych
  • kontakt z klientami i ubezpieczycielami
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych m.in. poprzez uczestnictwo w szkoleniach z dziedziny ubezpieczeń

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: prawo, ekonomia)
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w firmie brokerskiej lub ubezpieczeniowej
  • znajomość podstaw analizy finansowej będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne połączone z wysoką kultura osobistą
  • samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność oraz umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie brokerskiej o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • stałą pomoc i współpracę
  • udział w ciekawych projektach i możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji
  • ubezpieczenie życiowe i pakiet socjalny na preferencyjnych warunkach
  • szkolenia branżowe

Prosimy o składanie ofert (z zaznaczeniem w temacie e-maila nazwy stanowiska) APLIKUJ

Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie do przesyłanych dokumentów klauzuli o ochronie danych osobowych: „Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby RKB sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przetwarzała moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach, w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne”