Programista .Net

CoolPeople Sp. z o.o.

Wrocław

2016-12-01

Dla naszego klienta z Wrocławia poszukujemy kandydata na stanowisko Programista .Net.

Parametry:

Miejsce: Wrocław

Start: ASAP (akceptujemy okres wypowiedzenia)

Forma współpracy: B2B lub umowa o pracę (preferowane B2B)

Opis stanowiska:
Współtworzenie serwisu odwiedzanego przez miliony unikalnych użytkowników.
Praca w najnowszych technologiach – MVC 5, SQL Server 2014, .Net Framework 4.6, Visual Studio 2015, C# 6, Solr 5. W firmie obecnie pracuję około 20 programistów w małych zespołach, praca odbywa się w metodologii Scrum.

Wymagania:
•    ASP .NET MVC
•    SQL Server 2014
•    .Net framework

•     Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

Mile widziane:
•    Doświadczenie/zainteresowanie e-commerce
•    Praca dla serwisów własnych
•    Wiedza biznesowa o funkcjonowaniu platform e-commerce.

Oferujemy:
•    stabilne zatrudnienie na B2B/uop,
•    rozwój produktu, a nie utrzymanie.
•    bardzo doświadczony zespół programistów
•    luźna rodzinna atmosfera – grill, leżaki, ping-pong, piłkarzyki
•    nowoczesne technologie
•    brak pionowej hierarchii (przełożony – prezes)
•    dofinansowanie do szkoleń/kursów/konferencji jak znajdą się w zakresie wykonywanej pracy.
•    Pakiet medyczny po 3 miesiącach pracy [enel-med]. Po 2ch latach – pakiet VIP (ze stomatologiem).
•    Comiesięczne załadowanie konta na mybenefit, które można wykorzystać na Multisport albo na coś innego.
•    Parking na rower oraz prysznice w biurze.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99477 ofert pracy. Sprawdź!