Młodszy Specjalista ds. Personalnych

Magellan

Łódź

2016-12-01

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego kierunkowego: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy będzie dodatkowym atutem,

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,

  • optymistycznego usposobienia,

  • otwartości na nowe i trudne doświadczenia oraz chęci ciągłego doskonalenia,

  • prawdziwego zaangażowania w pracę,

  • wiedzy i umiejętności z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi oraz praktycznej znajomość nowoczesnych technik i metod diagnostycznych,

  • bardzo dobrej organizacji pracy,

  • umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków z dostępnych danych,

  • umiejętności dostrzegania i identyfikowania problemów oraz generowania skutecznych rozwiązań

Zadania:

  • rekrutacja i selekcja pracowników,

  • prowadzenie projektów określania standardów kompetencyjnych,

  • przygotowywania, wdrażania i prowadzenia projektów HR z zakresu m.in. ocen okresowych, programów adaptacyjnych, badania satysfakcji i zaangażowania pracowników,

  • kształtowanie i rozwijania narzędzi wzmacniających kulturę organizacyjną oraz służących promowaniu wśród pracowników zachowań i stylu działania spójnego z wartościami Grupy Magellan,

  • opieka nad programami szkoleniowymi,

  • prowadzenie projektów employer brandingowych,

  • kształtowania ścieżek karier

W zamian za zaangażowanie oferujemy:

  • interesującą, pełną wyzwań pracę z perspektywami rozwoju w międzynarodowej firmie,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (m.in. pakiet socjalny, na który składa się bezpłatna opieka medyczna i dofinansowanie zajęć rekreacyjno-sportowych oraz kulturalno-oświatowych),

  • wsparcie merytoryczne zespołu,

  • świetną atmosferę w zespole

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98989 ofert pracy. Sprawdź!