Groomer / Project manager

Wash Dog sp. z o o

Warszawa

2016-12-01

Opis stanowiska:

Wash Dog sp. z o. o szuka osób do współpracy przy tworzeniu sieci punktów przeznaczonych do pielęgnacji psów - Wash Dog.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za:

  • ofertę dostępną w punktach Wash Dog
  • przeprowadzanie prostych zabiegów pielęgnacyjnych
  • nadzór nad funkcjonowaniem punktów w Warszawie

Wymagania:

Propozycja skierowana jest dla osób które:

  • kochają psy i mają doświadczenie w ich pielęgnacji
  • są pomysłowe i zaangażowane
  • chcą pracować samodzielnie i w elastycznych godzinach
  • podejmują wyzwania

Ukierunkowane wykształcenie będzie dużym atutem.

Oferujemy:

  • pracę przy nowym, perspektywicznym projekcie
  • szerokie możliwości rozwoju w szczególności dla osób, które dołączą do nas na początku
  • zdobycie realnego doświadczenia w budowaniu firmy
  • możliwości współpracy w różnej formie i we wszystkich obszarach funkcjonowania firmy

Informacja o firmie:

Wash Dog sp. z o. o tworzy sieć punktów przystosowanych do pielęgnacji psów- Wash Dog.

Wash Dog to specjalnie zaprojektowane i urządzone miejsce, do którego w każdej chwili  (24 h/dobę) można przyjść  ze swoim pupilem żeby go:

  • umyć
  • wysuszyć
  • wyczesać
  • zrobić 24 h/dobę drobne psie zakupy (np. jak zabraknie nam karmy)

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100014 ofert pracy. Sprawdź!