Pracownik Sklepu - ul. Duńska

KADRY SERWIS Sp. z o.o.

Szczecin

2016-12-01

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego Klienta, marketu spożywczego w Szczecinie, przy ul.Duńskiej poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik Sklepu
Nr. ref.: SKD/11/2016

Obowiązki:
- Obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy.

Wymagania:
- Chęć do pracy,

Oferujemy:
- Atrakcyjną stawkę godzinową,
- Elastyczny grafik pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ W tytule wiadomości proszę wpisać "SKD/11/2016".

W razie pytań proszę dzwonić pod numer tel. 531-641-084, 575-769-333 lub 91-852-50-51

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:
„Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Kadry Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Teofila Firlika 29. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w/w firmę. Przesłane dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom).”

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje, informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jest to oferta pracy tymczasowej.

11779 – numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99553 ofert pracy. Sprawdź!