Księgowy z językiem niemieckim

G-Force

Toruń

2016-12-09

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z siedzibą w Toruniu poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym
  • analizowanie i weryfikacja zapisów na kontach księgowych
  • rozliczanie faktur importu i eksportu w tym różnic kursowych
  • przygotowywanie zestawień i analiz danych z systemu księgowego
  • sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • doświadczenie na stanowisku księgowego lub innym stanowisku związanym z finanasami
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz języka angielskiego
  • wykształcenie minimum średnie
  • dobra znajomość ustawy o rachunkowości, aktualnych przepisów podatkowych oraz przepisów obrotu wewnątrz unijnego
  • znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność, zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • sumienność, obowiązkowość, umiejętność pracy w zespole, samodzielność

Nasz Klient oferuje:

  • umowa o pracę na cały etat
  • praca w stabilnej, stale rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dostęp do dużych zasobów wiedzy, regularne szkolenia
  • komfortowe warunki pracy

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!