Przedstawiciel handlowy

PMP Development Sp. z o. o.

Katowice

2017-01-17

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się  firmy międzynarodowej, w związku z jej intensywnym rozwojem, do nowo utworzonego oddziału w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko:

Konsultant ds. rynku dietetycznego/ Przedstawiciel Medyczny

 (Kraków/Katowice)

 

Osoba na tym stanowisku będzie współpracować z dietetykami, lekarzami oraz specjalistami w dziedzinie dietetyki i pokrewnych.

Poszukujemy osób nastawionych na stały rozwój i specjalizację (praca z wiedzą, badaniami w zakresie dietetyki/specjalistycznej żywności/poradnictwa żywieniowego), samodzielnych, chętnie angażujących się w projekty oraz posiadających wysokie umiejętności interpersonalne i budowania relacji.

 

Od Kandydata oczekujemy także:

- chęci tworzenia nowego segmentu w Polsce, chęci budowania nowego zespołu

- min. 3-letniego, popartego sukcesami doświadczenia sprzedażowego na rynku OTC, suplementów 
lub dietetycznym, żywności specjalistycznej,  dermokosmetycznym, kosmetyków profesjonalnych

- inicjatywy, własnych pomysłów, niezależności, otwartości na niestandardowe działania, skuteczności, profesjonalizmu i konsekwencji w działaniu.

- mile widziany komunikatywny angielski

  

Oferujemy pracę w bardzo dobrej i inspirującej atmosferze, niezależność, możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w małej firmie o wysokich, międzynarodowych standardach.

Oferujemy również wszystkie niezbędne narzędzia – samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy oraz zatrudnienie na umowę o pracę. 

 
Uprzejmie prosimy o podanie nr referencyjnego ogłoszenia (PRO142) na aplikacji.
 
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 82236 ofert pracy. Sprawdź!