Kierownik ds. marketingu

Wrocławska Akademia Kulinarna

Wrocław

2016-12-01

American Trading Company właściciel takich konceptów gastronomicznych jak: Express Kuchnia Marche, Bazylia, Express Oriental, Sevi Kebab poszukuje pracownika do pracy w centrali firmy osobę na stanowisko:

KIEROWNIK DS. MARKETINGU

Zadania:
- kreowanie i nadzorowanie realizacji strategii marketingowej firmy
- przygotowywanie materiałów reklamowych i promocyjnych
- negocjowanie warunków współpracy z wykonawcami i podwykonawcami,
- dbałość o spójność w zakresie identyfikacji wizualnej firmy
- koordynowanie realizacji usług promocyjna - reklamowych świadczonych przez firmy zewnętrzne
- projektowanie reklam, banerów, kontentów itp.
- zarządzanie treścią stron internetowych

Wymagania:
- wykształcenie wyższe, preferowane ekonomia, zarządzanie i marketing, reklama, public relations, dziennikarstwo
- doświadczenie w marketingu minimum cztery lata, w tym marketingu internetowym
- obsługa aplikacji Word, Excel, Outlook, Power Point - poziom zaawansowany.
- mile widziany: Photoshop, CorelDraw.
- bardzo dobra organizacja czasu pracy
- ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne
- kreatywność i inicjatywa

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia
- wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia
- możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
- bardzo dobrą atmosferę pracy
- zniżki na posiłki w naszych restauracjach

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102835 ofert pracy. Sprawdź!