HORTENSJE - pielęgnacja, zbiór, pakowanie / Est, NL

GSU INTER-WORK

Est

2016-12-01

Agencja GSU INTER-WORK (cert.nr. 10947)
poszukuje dla jednego ze swoich klientów, osób chętnych do pracy.

Praca przy hortensjach

Miejsce pracy: Est (Holandia)

Data rozpoczęcia pracy: 28-11-2016 do 20-12-

Opis stanowiska:
Praca przy hortensjach: pielęgnacja, ścinanie, pakowanie, przygotowanie do wysyłki. Praca na hali, czasami na zewnątrz.

Wymagania:
- nie wymagamy doświadczenia - oferta skierowana jest również do osób młodych, chcących nauczyć się nowego rodzaju pracy!
- mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
-  mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:
- legalną pracę u sprawdzonego pracodawcy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie (odpłatne 81 euro/tydzień), ubezpieczenie (odpłatne 21,48 euro/tydzień), opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane prosimy o rejestrację na:
www.gsuinter-work.pl/formularz-rejestracyjny/6 i załączenie tam CV w języku polskim i angielskim

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego (+48 790 368 373), mailowego (APLIKUJ) lub zadawania pytań na czacie znajdującym się w prawym dolnym rogu naszej strony www (www.gsuinter-work.pl)

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI OSOBAMI

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98989 ofert pracy. Sprawdź!